Місія ОБСЄ має отримати вільний доступ до Криму, - ЄС


Євросоюз наголошує, що перешкоджання СММ мають бути припинені та моніторингова місія повинна отримати повний доступ до анексованого Криму та кордону РФ та України
Про це йдеться у заяві Європейського Союзу, повідомляє Укрінформ.
"СММ повинна мати вільний, безпечний, безумовний та безперешкодний доступ по всій території України. Це стосується також незаконно анексованого Криму та міста Севастополь і уздовж державного кордону між Україною та Росією, де СММ стикається із систематичною забороною у доступі з боку підтримуваних Росією формувань", — заявили в Євросоюзі.
В ЄС також наголосили, що будь-які залякування та перешкоджання роботі мають бути припинені: "ЄС рішуче засуджує постійні погрози та обмеження СММ, які відбуваються переважно в районах, які не контролюються урядом".
У Євросоюзі окремо засудили напади на безпілотники ОБСЄ, додавши, що відповідальні повинні понести відповідальність як з політичної, так і з фінансової точки зору.
  • Під час засідання Постійної ради ОБСЄ США закликали Росію виконати свої зобов’язання в рамках Мінських угод, включаючи повне дотримання режиму припинення вогню, виведення своїх сил та припинення підтримки бойовиків "Л/ДНР"

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/misiya_obsye_maye_otrymaty_vilnyy_dostup_do_kordonu_ukrayiny_u_krymu_yes” Об этом сообщает chas.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя